web tasarım ankara
online sipariş

Cevizli Kerebiç - Fıstıklı Kerebiç Nedir ?Kerebiç mersine özgü çövenotu ceviz fıstık ve un ile yapılan sağlığa faydalı ve hafif bir tatlıdır. Enerji verici ve çöven otu kaymağı sayesinde göğsü yumuşatıcı, balgam söktürücü, terletici ve ateş düşürücü etkisi ve egzama, uyuz gibi cilt hastalıklarında faydalıdır.

Cevizli kerebiç : Kalp sağlığı açısından faydalıdır ve  kolesterol birikimini ve damar sertliğini önleyici etkisi vardır.
Fıstıklı kerebiç: Antep fıstığında kolestrol yoktur ve  kandaki kolesterol seviyesini düşürür. Kroner kalp hastalığının riskini azaltır.

Mersine özgü tatlımızı türkiyenin heryerinden sipariş edebilirsiniz.

Sipariş
Daha fazla bilgi
Kerebiçi;
Çok Beğendim
Beğendim
Beğenmedim
 

ITRİ HATİPOĞLU - 22.04.2012 - 06:38
izmirden 4. siparişimi de verdim gerçekten çok lezzetli..kalitenin hiç bozulmaması ümidiyle..
osman soydan - 23.02.2012 - 08:09
ürnlerim geldi gerek lezzet gerek ambalajınız için çok teşekkürler herşey çok güzel
Emre AKPINAR - 26.03.2012 - 12:13
Siparişimi verdikten bir gün sonra ürününüz elime geçti. Mersin'den ayrıldıktan yıllar sonra bu lezzete ulaşma şansı tanıdığınız için teşekkürler. Lezzet,fiyat,paketleme hepsi dört dörtlük. Ellerinize sağlık.
doğan erkan - 15.02.2012 - 15:13
Hayatımda ilk defa kerebic tatlısı yedim. Çok güzeldi elinize sağlık ikinci siparişimizide yakında vereceğiz. Teşekkürler. Elinize Sağlık.
taner yağcı - 12.04.2012 - 13:34
uzun zamandır yememiştim izmite siparişim 1 günde geldi afiyetle yedik.elinize sağlık
Nedret Uğur Yavuz - 27.12.2011 - 14:59
On-line verdiğim sipariş Ankaraya, elime geldi. Kısa sürede, çok güzel ve taze olduğu için de ayrıca teşekkür ederim.Sanırım bir sonraki siparişimde sosun daha bol olmasını rica edeceğim. Tekrar teşekkürlerimle, iyi çalışmalar dilerim. N.U.Yavuz
<< Kullanım ve Gizlilik Koşulları >>   << İade Şartları >>